Гость #16809609

1,000.00 FUN

Мобільний додаток Паріматч на Android

Сьогодні смартфони та планшети за своєю функціональністю, а також продуктивністю можуть сміливо конкурувати з персональними комп’ютерами. Саме тому все більше клієнтів букмекерської контори Паріматч використовують для здійснення ставок на спорт портативні гаджети. Це пов’язано з тим, що таким чином битися об заклад можна в будь-якому зручному місці, головне щоб був доступ в мережу.

🔥 Реєстрація ✅ Доступна на всіх пристроях 
⭐️ Ліцензія ✅ Curaçao
📱 Додаток ✅ Android, iOS 
🤖 Дзеркало ✅ Існує

Близько 80% гравців в Україні користуються мобільними телефонами на базі Андроїд. Тому БК Парі Матч приділяє так багато уваги розробці та поліпшенню мобільного додатка. Програма, необхідна для здійснення ставок, відрізняється цілим рядом позитивних особливостей:

 • значна економія інтернет-трафіку;
 • можливість робити ставки навіть якщо офіційний сайт перевантажений або заблокований через технічний збій;
 • мобільний додаток Паріматч є чудовою альтернативою дзеркалу;
 • функціонал практично ідентичний десктопній версії;
 • простий та зрозумілий інтерфейс, зручне розташування кнопок;
 • програма максимально проста для завантаження та встановлення — впорається навіть недосвідчений користувач;
 • відсутні рекламні банери, які можуть відвертати увагу, а іноді навіть викликати роздратування.

Завдяки всім цим перевагам додаток все частіше обирають замість мобільної версії сайту Parimatch. Варто більш детально розглянути його особливості та спосіб установки.

Технічні характеристики

Як і будь-які інші мобільні додатки, Паріматч має спрощений інтерфейс в порівнянні з офіційним сайтом, доступним на персональних комп’ютерах. Це забезпечує хорошу швидкість завантаження навіть в разі не дуже хорошого по швидкості мобільного інтернету.

Основні технічні характеристики мобільного додатка для Андроїд:

 • категорія — спорт, фінанси;
 • ціна — безплатно;
 • сумісність — смартфон і планшет будь-якої марки;
 • розмір — 45,6 Мб;
 • доступ до відеотрансляції — після авторизації;
 • оптимізація під будь-які діагоналі екранів;
 • потрібна встановлена ​​версія Android 4.4 та вище.

Команда БК регулярно оновлює та вдосконалює додаток, щоб забезпечити комфортну гру своїм користувачам.

Функціонал додатка Паріматч на Андроїд

Програма, що встановлюється на мобільні телефони та планшети на базі Android, за своїм функціоналом практично нічим не поступається офіційному сайту для персональних комп’ютерів. Це, безсумнівно, головна перевага програми. Після введення логіна та пароля, користувач потрапляє на стартовий екран, на якому буде розташований список актуальних спортивних подій, найближчі заплановані матчі, а також меню з такими основними розділами:

 1. Парі Live — список змагань, які зараз йдуть. Вони зручно упорядковані відповідно до видів спорту, що значно спрощує пошук потрібної події.
 2. Мої парі — це повний перелік розрахованих та нерозрахованих ставок користувача.
 3. Особистий кабінет — в цьому розділі гравець проводить операції з рахунком, тобто виведенням та поповненням ігрового балансу на певну суму. На цій же сторінці можна налаштувати коефіцієнти, подивитися історію платежів, написати звернення в технічну підтримку та навіть вивчити правила приймання ставок.

Мобільний додаток дозволяє укладати абсолютно будь-які парі, включаючи Лайв. Тепер на телефоні також можна переглядати онлайн-трансляції та швидко реагувати на ситуацію в матчі зміною власної ставки. Варто зазначити, що програма також дозволяє зареєструвати власний профіль та пройти процедуру верифікації з наданням скан-копій запитуваних службою безпеки документів.

Крім основного функціонала, за допомогою програми також можна додавати команди та навіть цілі чемпіонати в розділ «Обране», що дозволяє знаходити спортивні змагання значно швидше. У мобільній програмі є можливість продавати свої ставки. Ця функція називається «Cash Out» та дозволяє користувачам знизити ризик втрати ігрового балансу або навпаки отримати максимально доступний виграш ще під час матчу.

Звертаємо увагу, що для цінителів покеру букмекер Паріматч пропонує завантажити окремий додаток, який є на офіційному сайті в розділі «Покер».

Програма на портативні гаджети, що працюють на базі Андроїд, дозволяє насолоджуватися процесом здійснення ставок в будь-якому місці. Тепер можна стежити за матчем в режимі онлайн не тільки перебуваючи вдома, але й по дорозі на роботу, стоячи в черзі або просто на відпочинку за містом, головне мати доступ до інтернету.

Як звантажити та встановити додаток Паріматч на Андроїд

Програму Parimatch не можна завантажити скориставшись звичним для власників Андроїдів Google Play. Це пов’язано з політикою компанії — вона забороняє розміщувати в магазині будь-яке програмне забезпечення пов’язане з азартною грою й ставками на реальні гроші.

Найбезпечніший та доступний для всіх спосіб безплатно завантажити додаток Паріматч на мобільний телефон або планшет — це відвідати офіційний сайт букмекерської контори. Для завантаження програми необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Зайти на сайт букмекерської контори з телефону, на який планується установка програми.
 2. Увійти в акаунт. У разі його відсутності необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації в Паріматч, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку.
 3. Заповнити спеціальну форму та підтвердити свою особистість шляхом посилання скан-копій документів.
 4. Повернутися на Головну сторінку сайту і перейти в розділ «Мобільні додатки iOS/Android».

Після того, як завантаження інсталяційного файлу закінчиться, необхідно зайти в налаштування гаджета та дозволити встановлення додатків з невідомих джерел.

Тепер досить натиснути на Parimatch.apk й дочекатися поки додаток встановиться на смартфон або планшет. Файл також можна завантажувати й на персональний комп’ютер або ноутбук, а після вже переносити його на телефон.

Продукт запропонований букмекерською конторою Паріматч зручний у використанні, працює швидко, не перевантажує систему й має широкий вибір ставок на різні спортивні події.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

❓ Яка повинна бути версія ОС для додатка Паріматч на Андроїд?

✅ Додаток на Андроїд сумісний лише з пристроями, на яких встановлена версія операційної системи від 4.0 і вище. 

❓ Чи є відеотрансляції подій в додатку Паріматч?

✅ Так, у додатку присутня онлайн-трансляція спортивних подій.

❓ Які технічні вимоги додатка Паріматч на Андроїд?

✅ Щоб встановити додаток потрібно мати: версія Андроїд — 4.0 і вище; розмір програмного забезпечення — 21,7 Мб; розмір встановленого додатку — 87,5 Мб.