Гость #16809609

1,000.00 FUN

Мобільний додаток Паріматч на IOS

Букмекерська контора Parimatch працює в Україні ще з 1994-го року. Організація була створена, як наземний пункт приймання ставок, а у 2000-му спеціалістами був створений офіційний сайт, який дозволяв насолоджуватися процесом укладання парі не виходячи з дому. Після того, як життя сучасних геймерів заполонили телефони та планшети, БК Паріматч, запропонувала розробити мобільний додаток.

🔥 Реєстрація ✅ Доступна на всіх пристроях 
⭐️ Ліцензія ✅ Curaçao
📱 Додаток ✅ Android, iOS 
💰 Вітальний бонус ✅ 2500 грн

У зв’язку ростом популярності смартфонів бренду Apple, була створена програма, яка функціонує виключно на телефонах на базі iOS. Такий додаток БК Паріматч дозволяє користувачам робити ставки на всі види спорту зі свого мобільного пристрою. Дизайн програми досить добре продуманий, тому залишає позитивне враження. Для інтерфейсу обрана темна колірна гамма, яка в останні часи стає все більш популярною. Вдало підібрані іконки, для позначення видів спорту, легко впізнавані та чудово доповнюють інтерфейс. Додаток виконаний в єдиному стилі, що досить зручно. У випадку очікування або завантаження користувач може спостерігати на екрані відповідні написи. Гравцеві доступний базовий функціонал, який практично не відрізняється від можливостей офіційного сайту Паріматч.


Мобільний додаток для мобільних телефонів на базі IOS відрізняється цілим рядом переваг:

 • кожен гравець, який вперше пройшов процедуру реєстрації в Паріматч та верифікації з допомогою програми отримує приємні вітальні бонуси;
 • є можливість авторизуватися за допомогою Touch ID, що значно спрощує використання програми;
 • присутня функція «Викуп парі», яка мінімізує шанс втратити свій депозит;
 • швидкий пошук матчів, та при необхідності додавання інформації в «Обране»;
 • наявність чата служби підтримки, який дозволяє оперативно розв’язувати питання у випадку їх виникнення;
 • відеотрансляції в режимі реального часу дозволяють стежити за матчем з будь-якого місця де є доступ до інтернету;
 • значна економія трафіку, що особливо актуально для тих, хто використовує мобільний інтернет з обмеженою кількістю Гігабайтів.

Мобільний додаток Парі Матч завантажують та встановлюють все більша кількість користувачів, бо він забезпечує зручний процес укладання парі.

Технічні характеристики

Букмекерська контора Паріматч приймає ставки не тільки на своєму сайті через десктоп та мобільну версію, але й через додаток, який доступний на 7 мовах, включаючи російську. Програма поширюється через магазин додатків App Store відповідно до правил цього сервісу.

Мобільний додаток відрізняється такими технічними характеристиками:

 • розмір програми — 103,8 Мб;
 • категорія — спорт та розваги;
 • вимоги — iOS 12.0 або новіше;
 • вік — 18+;
 • ціна — безплатно.

Обравши встановлення програми, замість мобільної версії офіційного сайту, можна назавжди забути про нав’язливу рекламу.

Функціонал додатка Паріматч на ІОС

Програма Parimatch для iPhone та iPad практично нічим не поступається десктопній версії сайту. Можна робити ставки, стежити за спортивними подіями в режимі Live. Основними розділами функціоналу є:

 1. Ставки. Для зручності події розділені на два пункти меню — «Лінія» та «Лайв». Їх можна відфільтрувати за видами спорту. Після натискання на коефіцієнт з’явиться вікно з деталями ставки. Додаток автоматично показує суму можливого виграшу.
 2. Профіль. У профілі гравця є індивідуальні налаштування: авторизація за допомогою відбитка пальця по Touch ID, згода на зміну коефіцієнтів та суми повернення ставки.
 3. Відеотрансляції. У вікні показують всі доступні матчі. При необхідності трансляцію можна розгорнути на весь екран. Крім відеотрансляції є розділ з онлайн-статистикою спортивного матчу.

Варто виділити основні функціональні можливості програми для мобільних телефонів чи планшетів на базі IOS:

 • поповнення депозиту та виведення виграних коштів будь-яким зручним способом;
 • створення нового профілю або авторизація постійного гравця за допомогою логіна та пароля;
 • перегляд актуальних новин букмекера;
 • переміщення статей та матчів в розділ «Обране»;
 • можливість стежити за всіма статистичними даними здійснених ставок;
 • перегляд відео трансляцій матчів, що особливо актуально для гравців, які віддають перевагу Лайв ставкам.

Мобільний додаток є прекрасною альтернативою офіційному сайту, який доступний на персональних комп’ютерах та ноутбуках. Програма легко оптимізується під будь-яку діагональ екрану та гарантує велику швидкість завантаження інформації, без втрати продуктивності самого телефону.

Як звантажити та встановити додаток Паріматч на Айфон

Завантаження додатку на телефони торгової марки Apple не повинно викликати труднощів навіть у досвідченого користувача. Для програми на власний смартфон або планшет необхідно виконати всього кілька простих дій:

 1. Відкрийте магазин додатків AppStore та введіть в рядок пошуку «Паріматч».
 2. Натисніть на іконку програми для її завантаження та встановлення на телефон.
 3. Дочекайтеся закінчення процесу, який здійснюється автоматично.
 4. Відкрийте програму на смартфоні та пройдіть процес авторизації або реєстрації, тепер можна повною мірою насолоджуватися грою.

Якщо звантаження програми здійснюється за допомогою офіційного сайту, варто вибрати спеціальний розділ, натиснувши на напис «Mobile». Тут буде знаходиться посилання для швидкої інсталяції ПО. Після того, як програма буде завантажена, необхідно дозволити пристрою встановлення нового додатку.

В разі виникнення питань завжди можна звернутися в службу підтримки для отримання відповіді на питання в максимально короткі терміни. Додаток доступний лише для користувачів, які досягли 18 років.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

❓ Як звантажити додаток Паріматч на Айфон?

✅ Завантажити додаток для iOS можна на офіційному сайті Паріматч та в офіційному маркеті Apple Store.

❓ Чи можна у додатку робити лайв-ставки?

✅ Так, у додатку є функція live-ставки.

❓ Які технічні вимоги для додатка Паріматч на Айфон?

✅ Основні технічні вимоги мобільного додатка: версія операційної системи — 10.0 і вище; розмір інсталяційного файлу — 90 Мб; розмір встановленої програми — 114 Мб.