Гость #16809609

1,000.00 FUN

Мобільна версія Паріматч

Parimatch — це популярна в Україні та в інших країнах букмекерська контора, яка приймає ставки на спорт вже понад 20 років. На початку 2000-го року компанія презентувала свій сайт, завдяки чому число її клієнтів значно збільшилось. Через деякий час розробники Паріматч оптимізували свій офіційний сайт під портативні пристрої, такі як смартфони та планшети. Продукт однаково добре працює на гаджетах будь-якої марки. Для використання мобільної версії досить тільки підключення до інтернету.

🔥 Реєстрація ✅ Доступна на всіх пристроях 
💰 Вітальний бонус ✅ 2500 грн 
📱 Додаток ✅ Android, iOS 
⭐️ Дзеркало ✅ Існує

Оптимізований під телефони сайт Парі Матч відрізняється цілим рядом позитивних особливостей:

 1. Забезпечує стабільну роботу без втрати продуктивності гаджетів з операційними системами Android, iOS або Windows Phone.
 2. Лінії спортивних подій та інші розділи мобільної версії завантажуються максимально швидко.
 3. Значна економія трафіку, що особливо актуально для тих користувачів, які використовують мобільний інтернет з обмеженою кількістю Гігабайтів.
 4. Зображення добре оптимізується навіть під екрани з малою діагоналлю.
 5. Сайт не перевантажений рекламою, яка може відвертати увагу від здійснення ставок.
 6. Інтерфейс компактний — функціональні кнопки знаходити легко, а натискати зручно.
 7. Вся необхідна інформація надається у повному обсязі.
 8. Наявність функції пошуку за ключовими словами значно спрощує використання.
 9. Навіть коли офіційний сайт перевантажений, мобільна версія завжди доступна для ставок.

Оптимізований під телефони та планшети сайт створений спеціально для того, щоб власники портативних гаджетів могли в будь-якому місці здійснювати ставки на улюблені спортивні матчі та не пропускали онлайн-трансляції. Для використання мобільної версії Parimatch не потрібно завантажувати додаткового програмного забезпечення або оновлень. Сайт Паріматч mobile працює з використанням будь-якого браузера встановленого на смартфоні або планшеті.

Функціонал мобільної версії сайту Паріматч

Головна відмінність оптимізованого під портативні гаджети сайту від версії для персонального комп’ютера — це спрощений інтерфейс. Для того, щоб не перевантажувати екран телефону, велика частина іконок була переміщена в меню, що випадає. Якщо говорити про навігацію, то вона трохи ускладнилася, але при цьому була додана функція пошуку за словами. Тепер знайти необхідну інформацію можна максимально швидко.

Але в цілому мобільна версія мало чим відрізняється від офіційного сайту букмекерської контори Паріматч. Користувач може в будь-який момент перемкнутися з мобільного сайту, просто прибравши букву «m» в пошуковому рядку браузера та його автоматично перенаправить на десктопну версію.

Що стосується функціоналу, то на мобільному сайті доступні наступні опції:

 • реєстрація в Паріматч та верифікація профілю;
 • перегляд наявних ставок на заплановані спортивні матчі;
 • формування ставки;
 • поповнення ігрового балансу;
 • виведення виграних коштів будь-яким зручним для гравця способом;
 • перегляд статистики ставок та платежів;
 • доступ до онлайн-трансляцій спортивних змагань;
 • відправлення запитів службі підтримки в будь-який час доби.

Саме тому, що дизайн мобільного сайту максимально схожий з версією для персональних комп’ютерів та ноутбуків, користувачеві не доведеться довго звикати до нового оформлення.

Як зробити ставку в мобільній версії в ПаріМатч?

Букмекерська контора подбала про своїх клієнтів та максимально спростила процес здійснення ставок на будь-які спортивні події, що можуть зацікавити користувача. Тепер битися об заклад на мобільній версії сайту просто та зрозуміло навіть для недосвідченого гравця. Щоб зробити ставку необхідно виконати кілька простих дій:

 1. Відкрити браузер на особистому смартфоні та зайти на сайт.
 2. Авторизуватися, натиснувши кнопку «Вхід» та ввівши логін та пароль.
 3. Скориставшись меню вибрати цікавий вид спорту.
 4. Підібрати подію та необхідний результат.
 5. Перенести ставку в купон.

Якщо на ігровому рахунку присутня достатня кількість коштів, то система автоматично запропонує гравцеві оплатити купон. Саме оплата буде останнім етапом, який завершить формування угоди. Але перш ніж битися об заклад, користувачеві рекомендується ознайомиться з коефіцієнтами та можливою сумою виграшу, якщо йому посміхнеться удача. Таким чином можна оцінити всі ризики ще до оформлення та сплачення ставки.

Бонуси в мобільній версії Парі Матч

Як і будь-яка інша букмекерська контора, Паріматч пропонує своїм новим та постійним клієнтам цілий ряд бонусів, які умовно можна поділити на кілька різновидів:

 • привітальні — такі заохочення отримують беттори, які тільки зареєструвалися на сайті та пройшли процедуру верифікації з наданням скан-копій документів. Також новим гравцям необхідно поповнити депозит на певну суму, вказану в умовах;
 • бонуси, які отримують постійні клієнти в рамках програми лояльності. Вони нараховуються у вигляді балів, які згодом можна обміняти на гроші для подальшого здійснення ставок;
 • індивідуальні — цей тип бонусних заохочень нараховується в рамках реферальної програми кожному, хто приводить до БК друзів.

Також Паріматч часто проводить різні види акцій, які можуть бути присвячені до якоїсь значної події у світі спорту. Всі бонуси доступні в мобільній версії сайту та пропонуються з невисокими вейджером, тобто з умовами відігравання. Для уточнення актуальної інформації рекомендується відвідати офіційний сайт БК та перейти в розділ «Бонуси». Для отримання бонусного заохочення необхідно обов’язково дотримуватися всіх правил та умов використання платформи букмекера.

На сьогодні безплатний мобільний сайт користується все більшою популярністю. Це пов’язано з тим, що азартні гравці все частіше користуються смартфонами або планшетами, замість ПК, в зручному для них місці в будь-який час без прив’язки до дому. Сайт оптимізований під портативні, переносні гаджети, має практично ідентичний функціонал з офіційним сайтом Паріматч та навіть дозволяє переглядати онлайн-трансляції матчів, в разі живих ставок на спорт.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

❓ Чи відрізняються бонуси в мобільній версії Паріматч?

✅ Ні, на будь-якій платформі (сайт, мобільна версія чи додаток) бонуси однакові.

❓ Якщо зареєструватися в Паріматч мобільна версія, можна отримати бонус?

✅ Так, бонус за реєстрацію у будь-якій версії сайту Паріматч буде складати 2500 грн.

❓ Як перейти на мобільну версію Паріматч?

✅ Якщо заходити зі смартфона, браузер автоматично направить на мобільну версію сайту.